Artpul Pulheim 2015

http://www.photos-and-paintings.com/system/files/styles/watermarked/private/PRA_5877_0.jpg?itok=WD2mf9w_

Art unites. Art is passion.

This website invites artists, art lovers and all involved to exchange their experiences and ideas, inspirations and visions. It is opportunity to present and sell your work - paintings, sculptures, photographs and music.

Art is necessary to go beyond borders. It should not be elitist, but spontaneous and stunning. Let it seduce you! Here, you may feel free and you may fulfill your artistic ambitions.

We invite you to use our website in order to present and sell your art.

Editions from our artists

Photos and Paintings offers a lot of freedom to the artist to present themselves.
But also Photos and Paintings looks for performances and helps them to sell thier art or supports them otherwise.
For instant with collections of postcards.

New Members

WOJTEK's picture
Elisabeth's picture
Salwinski's picture
Agata-F's picture
Mackiewicz_A's picture
Manfred_Schueler's picture
Piwarski Andrzej's picture
Aleksandra's picture
Eva Anna K.'s picture

pekná nike boot super v tomto roku

nihao's picture
posted by
on Wed, 2016-04-06 04:04
Exhibition Wednesday, April 6, 2016

Phylon stielkou týkajúce nike roshe run dámske ponúka ľahké odpruženie. Samozrejme, Juvenate nie je vytvorený pre športovcov. Tieto smelé tenisky sú ideálne pod náhodné džínsy, jogger alebo krátke. Nike Juvenate black je štýlové a módne dámske tenisky s veľmi pružný, ľahký dizajn. Nike Juvenate má zvrškom z mega-flexibilné oka, že vetranie o nohy je podporovaný. Boky sú vyrobené z kože. Na tenisky sú vhodné najmä pre vynikajúce cvičenie z dôvodu Juvenate má právo vlastnosti.

V prípade spojených štátov sa v Sneakersenzo sme stále počuť veľa táto nová top-tenisky. Nike Juvenate má všetky práva aspekty?ingrediencie pre musia mať obuv s cool dizajn a vynikajúci komfort pri nosení. Pozrite náš obchod pravidelne kontrolujte nové aktualizácie a nové zábavné farby pre Nike Juvenate, ale okrem toho pre Nike Air Max 90, Nike Rosherun, Adidas ZX Toku a Air Max 1. "Žijeme tenisky!"
nike air max 90 dámske je elegantný, moderný tenisky s bežecká vzhľad. Hrubé, robustný jediný má posilňujú funkciu a poskytuje mastné obrátiť na tenisky. Nike Air Odyssey je vykonaný v svetlo hnedej so svetlo šedá Nike swoosh a podrážka. Tiež Nike Air logo od päty je dokončený v rovnakej farbe svetlo šedá.
Možno spodnej spojené s Nike Air Odyssey Hnedé vyzerá skvele. Podrážka má robustný riadky a zárezy. tiež Nike Air logo je v spodnej spojené s jediným, ako je uvedené. Môžete ľahko Nike Air Odyssey použiť na spustenie, ale, samozrejme, vhodné tento tuk teniska pod svoje obľúbené džínsy alebo bezec. lacne botasky nike dokonale zapadá do obrazu o súčasnej teniska kultúry.Share this
Company
Advertising